X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

 

 

 

 

 

 

 

  Екскурсія для школярів у Місто Професій(KIDSWILL)

KidsWill - це перше дитяче місто професій в Україні. Тут кожен може на деякий час стати дорослим і самостійним: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші і витрачати їх на свій розсуд. Як і дорослим, дітям  повинні самостійно вирішити, ким бути, яку професію обрати. Єдиною, але  суттєвою відмінністю є те, що у KidsWill  Ви можете спробувати все: службу в міліції, лікарську практику, роботу на телебаченні та багато іншого.

 

Спеціально для організованих груп у KidsWill діють захоплюючі профорієнтаційні програми. Школярі з 1 по 11 класи можуть взяти участь в цікавих екскурсіях містом професій. Діти  можуть познайомитись  зі світом сучасних професій, дізнатися, які навички та вміння необхідніі для роботи у сфері,яка їх цікавить, відвідати кілька станцій KidsWill і перевірити свої сили у запропонованих професіях.

Программа KidsWill продемонструє дітям, як усе влаштовано на робочих місцях робітників  різних професій, які обов'язки виконують, що потрібно знати і вміти, щоб стати професіоналом і що за це отримують. Можливо, саме тут дитина визначиться з вибором майбутньої спеціальності.

Екскурсії організованих груп влаштовуються в будні та вихідні дні. Мінімальна група - 7 осіб. Екскурсія триває близько 2 -х годин.

Автобуси:

53 місця - 7500 грн.

40 міць - 6500 грн.

30 місць - 5500 грн.

 

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс