X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Житомир – Чернівці - Житомир

 

Впродовж віків Чернівці сформувались як місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою.

Його планування при значних перепадах у рельєфі створює розмаїття краєвидів, обрій яких ускладнюють куполи храмів різних конфесій та годинникова вежа міської ратуші. Вгору від річки Прут тягнуться старовинні вулички, звивисті, зламані крутими поворотами. На пологій частині схилу вони утворюють густу вуличну мережу, прорізану широкими магістралями, що ведуть до Центральної площі Чернівців.

Екскурсія розпочинається у найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – й переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де щодня, рівно в 12:00, з балкона вежі Ратуші сурмач виграє мелодію «Марічки».

Далі Ви прогуляєтесь єдиною пішохідною вулицею – О. Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви відправитеся до Театральної площі, яку з 1905 р. прикрашає міський театр.

Закінчується екскурсія біля пам’ятки ЮНЕСКО – колишньої Резиденції митрополитів Буковини й Далмації.

   

  

 

 

Програма туру:

00:30 збір групи в м. Житомир (пл. Перемоги, біля танку)

01:00 виїзд із м. Житомир

07:00 прибуття в м.Чернівці, сніданок.

08:00 оглядова екскурсія містом

14:00 обід, вільний час

17:00 виїзд до Житомира.

Автобуси:

53 місця - 16800 грн.

40 міць - 13800 грн.

30 місць - 12500 грн.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс