X


Лижні тури в Буковель та Драгобрат!!! Виїзди на 2-3-4 та 7 днів!!! Для постійних клієнтів діє система ЗНИЖОК!!!

  

Виїзди: 26.05.2018

  "Софіївка - вічний памятник коханню"

У відомому з стародавніх часів українському місті Умань є живописний, вартий захоплення куточок , який по праву завоював честь називатися чудом , перлиною України , візитною карткою нашої держави.

Цим чудом є Національний дендрологічний парк «Софіївка». Парк розкинувся на площу біля 170 га, до сьогоднішньго дня вражає відвідувачів своєю красою і загадковою романтичністю.

«Софіївка» була заснована польським магнатом Станіславом Потоцьким, як подарунок коханій жінці, грецькй красуні Софії Потоцькій.


"Вінниця - Перлина поділля"

Мандрівка центральною вулицею міста, ознайомлення з архітектурними особливостями будівель, водонапірна вежа в сквері Козицького, яка є окрасою і своєрідною візитною карткою міста над Бугом. Проте мало хто знає, що знаменита вежа будувалася як водонапірна і що їй вже за 90 років. На початку XX ст. однією з нагальних проблем Вінниці залишалося постачання якісною питною водою. Більшість населення користувалася брудною водою з річки Буг, і лише заможні городяни мали змогу споживати колодязну воду.

 

 

Програма туру:

7:00 збіргрупи та виїзд з пл. Перемоги

10:30 приїзд в Умань

11:00-16:00 екскурсія Софіївським парком

16:00 відправлення в Вінницю

18:00 прибуття в Вінницю, відвідування виставки ретро автомобілів "АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо" музею.

21:00-22:00 музичне світло-лазерне шоу на фонтані "Рошен"

22:15-22:30 відправлення в Житомир

00:00-00:30 прибуття в Житомир

*час вказаний орієнтовно та може змінюватись в залежності від погодних умов.

Вартість туру: 450,00 грн.

У вартість туру входить: дорога в обидва кінця, транспортне обслуговування для екскурсій, послуги супроводжуючого по всьому маршруту, страховка.

Додатково сплачується: вхідні квитки в парк "Софіївка" ( з екскурсоводом 45 грн, без екскурсовода 30 грн.), вхідні квитки в музей ретро-авто (10 грн), обіди.

Рекомендуемо: зручне взуття!

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс