X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

   

Виїзди: 15.06.2019 

Програма туру:

Збір групи: в 14:00 (пл. Перемоги, біля танку)

14:15 виїзд із м. Житомир

16:30 приїзд в Вінницю

 Відправлення до музею Ретроавтомобілей "АвтоМотоВелоФотоТелеРадио:)"музей, в якому представлені цікаві та раритетні експонати техніки.

Ви зможете відчути дух радянської епохи та матимете можливість сфотографуватися за кермом цих чудових технічних створінь, посидіти на місці водія чи пасажира, та отримати масу позитивних вражень.

А за додаткову плату Вас можуть провезти вулицями міста на одному із експонатів музею.

  

17:30 Прогулянка центральною вулицею міста.

Ознайомлення з архітектурними особливостями будівель, водонапірнагодинникова вежа в сквері Козицького, яка є окрасою і своєрідною візитною карткою міста над Бугом. Проте мало хто знає, що знаменита вежа будувалася, як водонапірна і що їй вже за 90 років. На початку XX ст. однією з нагальних проблем Вінниці залишалося постачання якісної питної води. Більшість населення користувалася брудною водою з річки Буг і лише заможні городяни мали змогу споживати колодязну воду.

 

   

Вільний час.

21:00 - 22:00 Фонтан та лазерне шоу. 

 

22:00 Збір групи 

22:15 виїзд в м. Житомир

00:00 приїзд в Житомир, пл. Перемоги.

*час вказаний орієнтовно

Вартість туру: 350,00 грн.

У вартість туру входить: дорога в обидва кінці, транспортне обслуговування для екскурсій, послуги супроводжуючого, страховка.

Додатково сплачується: АвтоМотоВелоФотоТелеРадио музей– 30 грн.

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

**Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс