X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

   

ПРОГРАМА ТУРУ:

Субота 19.10.2019 

2:45 збір  на пл. Перемоги.

03:00 виїзд.

8:00-9:00 приїзд у Львів

За бажанням сніданок в "Пузатій Хаті"

9:30 Зустріч з екскурсоводом та екскурсія старовинним містом.

Знайомство зі Львовом, його архітектурею,...

 

в 13:00-13:30 відправлення в готель, поселення.

Дві години вільного часу.

15:00- за бажаням вільний час у центрі Старого міста.

  

Або відвідування фестивалю, який проходить біля Палаца Потоцьких.

Lviv Cheese and Wine Festival/Свято Сиру і Вина у Львові — це гарна нагода більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові та Україні, відвідати ярмарок, забави, різнопланові розважальні акції, анімації, конкурси, концерти фольклорних колективів та, безумовно, скуштувати доброго сиру та хорошого вина.

Українці завжди славились любов'ю до сирів, а також виготовляють свій неповторний сир - бринзу. Тому необхідно представити широкій аудиторії велику кількість виробників, від великих підприємств до народних сироварів, на одному великому фестивалі-ярмарку. А що може краще смакувати із шматочком смачного сиру, ніж келих доброго вина? Тому до фестивалю приєднаються й винороби, які представлять свою найкращу продукцію та зможуть позмагатись за прихильність серед поціновувачів вина.

На фестивалі буде представлено широку культуру виготовлення вина та сиру - продадуть та з'їдять сотні кілограмів сиру і зап'ють найкращим вином. 

  

Протягом трьох днів свята пройде Ярмарок сирів та вин, різноманітні кулінарні майстер-класи, працюватиме арт-майстерня. Свято сиру і вина гарантує задоволення для всіх!

     

 21:00 збір групи біля автобусу, відправлення до улюбленого місця всі закоханих та романтиків - "Високого замку", огляд нічного Львова з висоти пташиного польоту.

  

в 22:00 повернення в готель, відпочинок.

Вільний час. За бажанням прогулянка вечірнім Львовом.

 Неділя 20.10.2019

9:00 сніданок в готелі.

10:00 відправлення на екскурсію "Австрійський Львів"

Автобусна оглядова екскурсія по Львову.

Серед іншого Ви побачите:

- головний храм УГК Церкви на Україні – с-р Св. Юрія. Зупинка, огляд святині;

- головні корпуси університету "Львівська Політехніка" та Львіського Національного Університету ім. Івана Франка. Його будівля вирізняється своєю монументальністю та величчю, адже вона будувалася для резиденції уряду Галичини- Галицького сейму;

- палаци магнатських родів Бельських, Сапігів та Потоцьких (в останньому тепер міститься Львівська картинна галерея), який своєю архітектурою та імпозантністю нагадує вишукані французькі палаци;

- Личаківський цвинтар – історично-архітектурний меморіальний комплекс, де спочивають відомі у Галичині діячі мистецтва та культури, політики та історики (вхідні квитки за додаткову плату).

Пішохідна екскурсія старою частиною міста, під час якої Ви поринете в історію та пройдете вузькими середньовічними вуличками Львова, оглянете визначні пам'ятки архітектури. Побуваєте на площі Ринок -музей під відкритим небом -всі 45 будинків на цій площі є пам'ятками архітектури XVI-XXст. 

 

 

Вільний час. Обід. 

 

Вартість туру: 1300,00грн.

У вартість туру входить: проїзд в обидва кінці на комфортабельному автобусі, проживання в готелі (номера з усіма зручностями), сніданок, транспорт для екскурсій, послуги супроводжуючого, страховка.

Додатково сплачується: екскурсійне обслуговування 150грн., вхідні квитки, харчування.

*Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс