X


Тури на Травневі Свята по Україні!!!

  

Виїзд  20.04.2019 ; 18.05.2019; 01.06.2019

Програма туру:

06:00 виїзд із Житомира (пл.Перемоги)

11:00 прибуття в м. Умань, відвідування парку "Софіївка"

 «Софіївка - вічний памятник коханню»

«…Кто не видел  «Софиевки»,тот не имеет представления

о том , как искусство влияет на природу. Камень и вода –вот ее богатство…

Зайдешь, - и не вышел бы вечно: все прекрасно….Там природа и  искусство, объединили свои силы, создали чудное творенье… Везде виден гений вкуса…» -так написав зачарований неповторною красою парку І.Долгорукий

  

У відомому з стародавніх часів українському місті Умань є живописний, вартий захоплення куточок , який по праву завоював честь називатися чудом , перлиною України , візитною карткою нашої держави.

Цим чудом є Національний дендрологічний парк «Софіївка».Парк розкинувся на площу біля 170 га, до сьогоднішньго дня вражає відвідувачів своєю красою і загадковою романтичністю.

«Софіївка» була заснована польським магнатом Станіславом Потоцьким, як подарунок коханій жінці, грецькій красуні Софії Потоцькій.

   

Буки -  типове українське село у Сквирському районі Київщини, не бідне  і не багате. Розкинулося  вздовж  невеликої  ріки  Роставиці. З її крутого правого берега  відкривається  панорама, що викликає асоціації  з кінофільмами про ситне життя фермерів на Заході.

Можливо, Буки так і залишились би одним з  багатьох  невеликих сіл Київщини, нічим не примітних, якби би не діяльність тут бізнесмена Івана Суслова, котрий за власні кошти почистив ріку Роставицю та на її берегах розбив ландшафтний парк з баштами і підпірними стінами, мостами, фонтанами , водоспадами, невеличким  зоопарком в ньому також  знаходиться церковний комплекс і будинок для сиріт. Комплекс складається з церкви св.. Євгенія, дзвіниці св. Данила та каплиці святих Миколи і Олександра. Дзвіниця названа в честь батька колишнього президента України Леоніда Кучми. Парк повністю належить родині Суслових. Унікальність в тому, що під церквою протікає водоспад, в якому навіть водиться рибка. А навкруги ростуть дерева корінням догори, а візитною карткою є символ радянського Києва – фонтан рулетка, який знаходився на Хрещатику.

         

 

*час вказаний орієнтовно та може змінюватись в залежності від погодних умов.

Вартість туру: 550,00грн.

У вартість туру входить: дорога в обидва кінці, страховка, послуги супроводжуючого.

Додатково: вхідні квитки в парк: з екскурсоводом 40грн. дорослі, 25грн діти, без екскурсовода 25грн. дорослі, 15грн діти.

Рекомендуемо: зручне взуття!

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс