X


Лижні тури в Буковель та Драгобрат!!! Виїзди на 2-3-4 та 7 днів!!! Для постійних клієнтів діє система ЗНИЖОК!!!

Київ-Житомр-Львів-Тараканів-Житомир-Київ

  

ПРОГРАМА ТУРУ:

П'ятниця 28.04.2018

в 00:15 збір групи в Києві (станція метро Житомирська)

в 00:30 виїзд

в 02:45 збір групи в м. Житомирі в 3:00 виїзд  посадка з пл. Перемоги.

День 1-й: Субота 28.04.2018

8:30 орієнтовне прибуття в м. Львів

За бажанням сніданок в "Пузатій Хаті"

9:30 Зустріч з екскурсоводом та екскурсія старовинним містом.

в 13:00-13:30 відправлення в готель, поселення.

Дві години вільного часу.

16:00 збір группи та відправлення в центр старого Львова.

Вільний час.

У Львові є дуже багато цікавих місць, памятників, музеїв, кав'ярень...

  

  

 21:00 збір групи біля автобусу, відправлення до улюбленого місця всі закоханих та романтиків - "Високого замку", огляд нічного Львова з висоти пташиного польоту.

 

в 22:00 повернення в готель, відпочинок.

Вільний час. За бажанням прогулянка вечірнім Львовом.

День 2-й. Неділя 29.04.2018

9:00 за бажанням сніданок в готелі (50 грн. з людини (на вибір 4 комплексні сніданки)).

10:00 відправлення на екскурсію "Австрійський Львів"

Автобусна оглядова екскурсія по Львову.

Серед іншого Ви побачите:

- головний храм УГК Церкви на Україні – с-р Св. Юрія. Зупинка, огляд святині;

- головні корпуси університету "Львівська Політехніка" та Львіського Національного Університету ім. Івана Франка. Його будівля вирізняється своєю монументальністю та величчю, адже вона будувалася для резиденції уряду Галичини- Галицького сейму;

- палаци магнатських родів Бельських, Сапігів та Потоцьких (в останньому тепер міститься Львівська картинна галерея), який своєю архітектурою та імпозантністю нагадує вишукані французькі палаци;

- парк «Високий Замок» (бажаючі зможуть піднятись на вершину гори для огляду захоплюючої панорами стародавнього міста з висоти 410м над р/м). Треба врахувати погоду – туман чи дощ, там робити нема що;

- Личаківський цвинтар – історично-архітектурний меморіальний комплекс, де спочивають відомі у Галичині діячі мистецтва та культури, політики та історики (вхідні квитки за додаткову плату).

Пішохідна екскурсія старою частиною міста, під час якої Ви поринете в історію та пройдете вузькими середньовічними вуличками Львова, оглянете визначні пам'ятки архітектури. Побуваєте на площі Ринок -музей під відкритим небом -всі 45 будинків на цій площі є пам'ятками архітектури XVI-XXст. 

 

 

Вільний час. Обід.

 

За бажанням прогулянка нічним Львовом.

 

21:00 збір та відправлення в готель.

День 3-й. Понеділок 30.04.18

9:00 за бажанням сніданок (50грн з чол.)

звільнення номерів.

10:00 відправлення на екскурсію до Рівенської обл. в "Тараканівський форт"

12:00 відвідування Тараканівського форту. Ексклюзивом Волині по праву можна вважати Тараканівський (Дубенський) форт - зразок військово-інженерного мистецтва російської фортифікаційної школи кінця ХІХ століття.

Це бетонно-земляне укріплення, виконане із застосуванням цегли та чавунних деталей, непримітно розмістилося серед лісу в мальовничій місцевості на пагорбі над Іквою. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту. Периметр форту складений зі 105 так званих безпечних казематів і, щоб до них потрапити, треба було подолати подвійну лінію оборонних рубежів. Форт мав численний гарнізон (у казематах форту могло розміщатися 800 осіб) та був добре озброєний (оснащений далекобійними гарматами великого калібру).

  

15:00 відправлення до «Тунелю кохання» у с. Клевань.

Тунель Кохання являє собою ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель, розташований на відрізку залізничної колії, якою регулярно ходить поїзд від селища Клевань до місцевого заводу, обламуючи на своєму шляху зростаючі гілки. Саме завдяки поїзду тунель набуває точної арочної форми. Існують різні повір'я щодо магічної дії цього тунелю. Кажуть, що закохані можуть загадувати будь-яке бажання, і якщо кохання справжне, то воно обов'язково здійсниться. Переважна більшість туристів залишаються задоволені та вражені побаченим. Адже за невеликий проміжок часу «Тунель кохання» став найромантичнішим місцем України, і відомий у всьому світі.

в 17:00 виїзд в Житомир/Київ

в 20:00-21:00 прибуття в Житомир

в 22:00-23:00 прибуття в Київ

Вартість туру:

Проживання в номері стандарт (туалет, душ в номері) 1350,00грн/чол.

Проживання в номері напівлюкс (туалет душ в номері 1500,00грн/чол.

Для туристів відїжжаючих з міста Київ +200,00 грн/чол.

У вартість туру входить: проїзд в обидва кінці на комфортабельному автобусі, проживання в готелі "Палада" (номера з усіма зручностями), 2 сніданки, транспорт для екскурсій, послуги супроводжуючого, страховка.

Додатково сплачується: вхідні квитки, екскурсійне обслуговування по 80грн день.

*Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс