X


Лижні тури в Буковель та Драгобрат!!! Виїзди на 2-3-4 та 7 днів!!! Для постійних клієнтів діє система ЗНИЖОК!!!

  

 Кам'янець-Подільський — одне з прадавніх міст України. Завдяки унікальному поєднанню історіко-архітектурної, містобудівної спадщини, ландшафту каньйону річки Смотріч, «Старе місто» оголошене державним історіко-архітектурнім заповідником. Кількість пам'ятників архітектури XI—XIX століть налічує близько 200 будівель і споруд. Потужні оборонні зміцнення «Старого міста», фортеця і кріпосний міст, Турецький бастіон, з'єднання культових споруджень різних релігій залишають неповторне враження. Враховуючи багату архітектурно-історичну спадщину «Старого міста», національною комісією України у справах ЮНЕСКО в травні 1994 року було рекомендовано включити його кандидатом в реєстр світової культурної спадщини.  Найбільша цінність — практично історичний центр, що повністю зберігся, без вкраплень архітектури XX століття. Головна міська пам'ятка — старовинна фортеця, перші споруди якої відносяться до XI—XII століттям, а основні будівлі —  до XVI—XVII століттям. Оборонні будівлі в Кам'янць-Подольськом вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи.

У цей день в Кам’янці-Подільському пройде фестиваль військово-історичної реконструкції “Schola Militaria”, тематикою заходу буде  XVII століття. Метою фестивалю є ознайовмлення з історією міста, України та показати , як жили військові тих часів. На территорії замку буде розташований табір, автентична кухня, а також пройде лучний турнір.

Картинки по запросу фестиваль Schola militaria 2016 кам'янецьКартинки по запросу фестиваль Schola militaria 2016 кам'янецьКартинки по запросу фестиваль Schola militaria 2016 кам'янець

Програма туру:

Збір групи 29.09.2018

о 3:45 збір

04:00 виїзд із м. Житомир

Прибуття в Камянець-Подільський о 10:00

Екскурсія по замку в Камянець-Подільському

       

Екскурсія по місту Камянець-Подільський

14:00 Обід

15:00 Вільний час на фестиваль 

В 21:00-22:00 відправлення в м. Житомир

Вартість туру: 550,00грн.

У вартість входить: дорога в обидва кінці, страховка, транспортні послуги для екскурсій, супровід групи по всьому маршруту.

Додатково: вхідні квитки в фортеці та музеї, послуги екскурсовода 100грн, обіди та сувеніри.

 *Всі часові рамки вказані орієнтовно!

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.
**Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс