X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Пропонуємо до Вашої уваги черговий авторський тур від ТА "Смайл" "Термальні басейни та замки Закарпаття NEW 2019".

  

Виїзди: 12.09.2019; 19.09.2019; 26.09.2019; 03.10.2019; 17.10.2019; 

 Всі вже чекають холодів та снігу, але ми пропонуємо Вам ще активно відпочити та три дні покупатися в термальних та мінеральних басейнах, помиловатися чарівним осіннім Закарпаттям, коли гори просто зачаровують своєю красою, відвідати замки, продегустувати вина та детальніше познайомитися з історією Закарпаття та нашої України.

- Три активні дні;

- Три різні басейна з термальною водою;

- Три різні замки;

- Три різні дегустації вин;

- Три дня чудового відпочинку;

Программа туру:

День перший (четвер) 

Збір группи в м. Київі станція метро Житомирська в 19:00. В 19:30 виїзд

21:30 збір в м. Житомирі пл. Перемоги в 22:00 виїзд.

День другий (пятниця) 

Прибуття в м. Берегово, поселення в готелі, сніданок, година вільного часу.

Виїзд на екскурсію в м. Виноградів, екскурсія по місту

  

з 13:00 до 14:00 відвідування санаторію "Теплиця" купання в термальних та мінеральних джерелах

 

Далі продовження екскурсії по місту та відвідування винних підвалів 

 

  

Відправлення в готель, вечеря, вільний час.

День третій (субота)

Сніданок виїзд на екскурсію в м. Мукачево

Відвідування замку Паланок 

 

оглядова екскурсія по місту Мукачево 

Мукачево було засноване 896 року, йому понад 1115 років. Кожен будинок тут дихає історією, з кожною вулицею Старого міста  пов`язані якісь легенди.
Тут одночасно можна почути угорську, русинську, українську, російську мови та неймовірну кількість незрозумілих на перший погляд слів. Адже за якихось 40-50 км знаходиться Венгрія та Словаччина, а за 80-100 км Румунія і Польща.
Станом на 2011 рік населення Мукачево - 82 000

Вулиці Мукачево чимось схожі на львівські, але це не так. Мукачево відрізняється від Львова і архітектурою, і мовою, і традиціями.

  

В центрі міста багато оригінальних памятників: Пам`ятник сажотрусу і його котуПам`ятник покровителям Європи, Святим Апостолам Кирилу і МефодіюМукачівський театр, Міська ратушаПам`ятник пострждалим під час повені 1998 рокуПам`ятник Олександру Духновичу, та багато інших

  

 

   

Повернення в Берегово та купання в Термальних басейнах "Жаворонок".

та за бажанням відвідування соляних печер. 

Для збільшення фото, натисніть на зображення

Та на завершення нашого дня знову винні підвали з дигустацією вин в Берегово.

Берегівський край з давніх часів відомий своїми винами і обширними виноградниками. Століттями майстри винних справ дбайливо передавали традиції виноробства від батька синові.

“Можете об’їздити всю Європу, але такого захоплюючого, чудового, абсолютно суцільного ряду гір засаджених виноградом ви ніде не побачите, тільки в Берегові, де в довжину більш ніж 50 км стеляться виноградники без єдиного просвіту в їх рядах” (Ласло Хорват “Історія виноробства берегівського краю “).

Разом з винним залом відвідувачі можуть ознайомитися і з нашим винним погребом, вирубаним в скелі гори ще в XVI столітті, довжина якого становить 50 метрів. Наприкінці льоху знаходиться одне з трьох джерел нашого комплексу з кришталево чистою водою.

Дегустація 7-ми видів вина, з екскурсією в льох.

Для збільшення фото, натисніть на зображення

Повернення в готель, вечеря, вільний час.

День четвертий (неділя) 

Сніданок, звільнення номерів.

Виїзд в Косино.

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені сім басейнів, три з них термальні.

 

Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.

-       Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)

-       Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)

 

-       Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.

-       Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.  

-       Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.

-       Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.

-       Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)

Косино – 7 басейнів + 7 саун = 7 задоволень.

Далі по программі "неповірите" дегустація Закарпатських вин у приватного винороба

 

 Відвідування палацу- садиби "Замок Шенборнів"

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

Чинаді́ївський замок або Замок «Сент-Міклош» — пам'ятка архітектури XIV—XIX століть. Розташований у смт Чинадійово, що поблизу міста Мукачевого Закарпатської області. 

  

Виїзд в Житомир-Київ

День п'ятий (понеділок) 

01:00 - 02:00 -  - прибуття в Житомир, 03:00 - 04:00 прибуття до Києва

Вартість туру:

2400,00 грн/люд - виїзд з Житомира

2500,00 грн/люд - виїзд із Києва

У вартість туру входить: проїзд (Київ - Житомир - Берегово - Житомир - Київ); харчування (3 сніданки, 2 вечері); проживання; страховка.

Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги -350,00грн за всі три дні; вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (Термальні басейни Косино - 450грн за 3 години., Жаворонок - 200грн. за 2 години, санаторій "Теплиця" - термальний басейн 35грн - 15 минут, мінеральний басейн 25грн. за 30хв., шапочки 8грн., справка 10грн;  Замок Шенборна 15грн., Замок Паланок 50грн., дегустація вин (1-й та 2-й день по 50грн.,)); обіди.

*Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс