X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

  

 Марштут: Житомир-Київ-Бориспіль-Полтава-Дніпропетровськ-Запоріжжя-Петриківка-Дніпропетровськ-Полтава-Бориспіль-Київ-Житомир

Перший виїзд 26.05.2017

В Україні є дуже багато різних, цікавих відомих на весь світ місць. В данному турі, до Вашої уваги, ми пропонуємо відвідати одне з 7 чудес України - острів Хортиця- це місце, де жили сильні та незламні духом наші предки - козаки.

Також, Ви побачете місто Запоріжжя, пройдетесь його вулицями разом з екскуроводом, побуваєте біля старовинного дуба, відвідаєте музеї, за бажанням майстер класси по Петриківському розпису, скуштуєте козацького куліша, займетесь верховою їздою та побачите ще багато цікавого. 

Програма туру:

День перший

20:00 збір групи на пл. Перемоги (біля танку)

20:30 відправлення

22:00 Зупинка в Київі на станції метро Житомирска (навпроти автосалону "INFINITI")

22:15 Відправлення в м. Запоріжжя

День другий 

08:00 прибуття в Запоріжжя, поселення в готель, за бажанням сніданок, година вільного часу.

10:00 зустріч з екскурсоводом, екскурсія Запоріжжям.

Почнемо з дуже важливого об'єкту ДніпроГЕС - це не тільки найстаріша платина на Дніпрі, а ще й найвища. Під час екскурсії Ви побачете двухярусний міст Преображенського. Міст між правим берегом і Кічкасом довгий час рахувався самим довгим одноарочним мостом в Європі,.. потім його знесли, залишились затоплені опори, які буде видно під час переїзду через платину.

  

 

Відправлення на острів Хортиця.

Острів Хортиця – найбільший острів на Дніпрі, унікальність якого полягає у рідкісному поєднанні на одній території різноманітних природних комплексів, пам’яток геології, культури, історії…

Дуже важливою та значущою є історична спадщина цього краю. Саме тут, за однією з версій, навесні 972 р. загинув Київський князь Святослав Ігоревич – одна з найяскравіших постатей давньої історії України. Вважається, що з Хортиці вирушали у козацькі походи проти поляків оспівані українським народом Северин Наливайко, Криштов Косинський, Іван Сулима. Бував тут і гетьман Петро Сагайдачний зі своїм військом. Саме на Хортиці Богдан Хмельницький отримав підтримку реєстрових козаків у часи Визвольної війни у 1648–1654 рр.

Ми з Вами відвідаємо комплекс "Запорізька Січ" - Ви потрапите в далекі козацькі часи, пройдете вздовж лінії оборони часів російсько-турецької війни на території комплексу "Запорізька Січ", будинки та подвір'я козаків, дізнаєтесь, як вибирали старійшину, де вчились і в що вірили козаки.  

 

 

 

 Музей запорозького козацтва виставлені експозиції древніх часів, періоду Київської русі, козацької епохи, нової історії запоріжськго краю. Представлені три діорами: " Бій київського князя Святослава біля Дніпровських порогів", "Військова рада на Січі", " Нічний штурм м. Запоріжжя"

 

 

"Козацька Чайка" Ви побачите відреставровану козацьку чайку 1736-1739 років, підняту декілька років назад з дна Дніпра, також Ви побачете  підняту з дна російську Брегантину.

Цінність цих експонатів заключається в тому, що подібних пам'ятників на території Європи неіснує.

 

Повернення в Запоріжжя та екскурсія старою частиною міста. Вільний час повернення в готель.

 

 

За можливостю та бажанням шлюзування через ДНІПРОГЕС. Шлюзування - це унікальна споруда, яка дозволяє параплавам подолати різкий перепад води.

 

День третій 

9:00 за бажанням сніданок, звільнення номерів.

9:30 збір групи та відправлення на екскурсію до старовинного дуба.

За легандами саме біля нього козаки писали лист турецькому султану.

 

Далі по программі Вас чекатеме ще одна родзинка нашого туру.

Відправлення в Етно-хутір "Козацька Січ" с. Петриківка, де Вас зустрінуть за старими звичаями, та на Вас чекатиме:

  • Посвячення в козаки.
  • Екскурсія по хутору.
  • Відвідання музея.
  • Театрілізованна кінна вистава.
  • Показовий виступ зі зброєю.
  • Ярмарка.
  • Пригостять козацьким кулішом та чаєм з травами.

Тривалість –близько 3-х годин.

 

 

 

 

Вільний час на бід.

Та на завершення нашої екскурсії пройдемо майстер клас по Петриківському розпису.

 

 

18:00 відправлення в Київ, Житомир.

Вартість туру: 1500,00 грн з чоловіка.

В Вартість туру входить: Транспортне обслуговування по маршруту, проживання в готелі (2-х, 3-х місні номери зі зручностями), екскурсійне обслуговування, супровід групи, страховка.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування, сувеніри майстер класси. 

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс