X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

  

Виїзд 20.04.2019 

Субота: 20.04.2019

02:00 збір групи в м. Житомирі (пл. Перемоги біля танку);

02:30 виїзд до м. Чернівці.

10:00 прибуття в м.Чернівці, сніданок.

11:00 оглядова екскурсія містом.

Впродовж віків Чернівці сформувались як місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Його планування при значних перепадах у рельєфі створює розмаїття краєвидів, обрій яких ускладнюють куполи храмів різних конфесій та годинникова вежа міської ратуші. Вгору від річки Прут тягнуться старовинні вулички, звивисті, зламані крутими поворотами. На пологій частині схилу вони утворюють густу вуличну мережу, прорізану широкими магістралями, що ведуть до Центральної площі Чернівців.

Екскурсія розпочинається у найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – й переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де щодня, рівно в 12:00, з балкона вежі Ратуші сурмач виграє мелодію «Марічки».

  

    

Далі Ви прогуляєтесь єдиною пішохідною вулицею – О. Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви відправитеся до Театральної площі, яку з 1905 р. прикрашає міський театр.

 

Закінчується екскурсія біля пам’ятки ЮНЕСКО – колишньої Резиденції митрополитів Буковини й Далмації.

 14:00 обід (факультативно )

15:00 відвідування Долини Тюльпанів в с. Реваківці (Чернівецькій області)

У пору цвітіння долина поступово наливається кольором, а потім вибухає яскравими фарбами.

Ви зможете помилуватися прекрасним багато цвітінням , підзарядитися після довгої зими і, звичайно ж, сфотографуватися на тлі квіткових полів - білосніжних, жовтих, оранжевих, фіолетових ... 

 

 Вільний час.

    

18:00 виїзд до Житомира.

Вартість туру: 850,00 грн.

У вартість туру входить: проїзд в обидва кінці, страховка, супровід по всьому маршруту.

Додатково сплачується: екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, обіди.

*час вказаний орієнтовно

*Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

 

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс