X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Горнолыжные курорты Украины, Славское

 Славське займає почесне місце у трійці найкращих гірськолижних курортів України. Розташувалося Славське на горі Тростян у Львівській області на висоті 1200 м над рівнем моря.

 Гора Тростян має унікальні бокові схили. Вони настільки нерівномірні, що тут можна підібрати трасу як для новачка, так і для досвідченого екстремала. Тому гору Тростян умовно ділять на три сектори: центр, північ та захід.

 Тут гарно розвинена інфраструктура, курорт позиціонується як універсальний: для будь-якої компанії та для різних видів відпочинку. Однак тут часто буває багато людей, оскільки львів'яни полюбляють приїжджати сюди у вихідні.

 Буковель на будние дни, а також Славське славляться своїми історичними пам'ятками. Хто не захоче прогулятися стежками відомого опришка Довбуша та відвідати його печеру, відтворити в уяві картину боїв на стику річок Опір та Славська.

 Обов'язково відвідайте в цих краях замок Тускань, озеро Хащановське й водоспад Кам'янка, писаний колодязь та садибу Нікольського.

 Траси та підйомники у Славському

На горі Тростян - 11 трас загальною довжиною 22 км. Деякі з них затверджені Міжнародною Федерацією лижного спорту. Частина трас оснащена системою штучного засніження.

За 1 км від центру Славського розташована гора Погар (857 м) із однією трасою. На горі Менчіл в урочищі Варшава - 4 траси, а на горі Кремень насолоджуйтеся 3 трасами для початківців та дітей. За 6 кілометрів від Славського - гора Високий Верх із 9 трасами.

Як ми вже писали вище, Славське є улюбленим гірськолижним курортом місцевих жителів. У будні вам доведеться чекати в черзі на підйомники до 15 хвилин, а в святкові - навіть 40 хвилин. 

Абонемент на підйомник "Будній день" коштуватиме від 100 грн., абонемент "Вихідний день" - 150 гривень.

Узяти лижі напрокат обійдеться у 50 грн. за день, сноуборд - близько 60. Вночі можете кататися на горі Погар, траса "КарпатЛижСпорт".

Проживання та харчування у Славському

Проживання у приватному секторі обійдеться від 80 грн. за ніч. Готелі дорожчі.

Харчуються в місцевих горах смачно й недорого. Ціна основної страви - близько 30 грн. Ви також можете пообідати в кав'ярнях на вершинах гір Тростян та Високий Верх. 

Як доїхати до Славського

Дістатися до Славського можна зі Львова або Стрия. Між Львовом і Славським курсують маршрутки. Час у дорозі зі Львова до Славського - менше трьох годин, вартість - 20 грн.

Також можете доїхати електричкою "Львів - Лавочне", коштуватиме вона близько 12 грн.

Горнолыжные курорты Украины, Славское

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс