Цікава інформація

Цікава інформація

16.00.2022

Відпочинок в Солотвино (на солених озерах)

Вітання Всім!

Ми розуміємо, як зараз дуже важко Всім, і Вам, і нам і цілій Україні. Але життя триває і ми мусимо пристосовуватися до нових реалій,  жити і працювати далі. 

Читати далі
24.50.2023

Туристична агенція "Смайл" пропонує пасажирські перевезення по всій Україні, організація відпочинку для корпоративних груп, екскурсії для школярів та студентів, обслуговування весільних заходів, трансфер в Бориспіль та Жуляни, підвіз персонала до робочих місць, доставка документів та багато іншого.

Читати далі
09.47.2021

Буковель вже став брендом. Цей елітний курорт розташований на висоті 900 м над рівнем моря в оточенні трьох гір.

У Буковелі сніг тане швидко, проте сучасні снігові гармати допомагають підтримувати комфортні умови для катання.

 

Читати далі
09.35.2021

ДрагобратДрагобрат - найвищий гірськолижний курорт України

Драгобрат у списку гірськолижні курорти України є найвисокогірнішим. А якби складати рейтинг найкрасивіші гірськолижні курорти України, він посів би перше місце.

Читати далі
09.50.2021

схема трас Пилипець

Курорт Пилипець уже довгий час є улюбленим для лижників і сноубордистів. Тут красиві гірські пейзажі, а кожен турист знайде трасу на свій смак.

Розташований Пилипець у одному із найбільших сіл Міжгір'я на висоті 700-750 м на берегах гірської річки. Пилипець є відправною точкою для екскурсій до мальовничого водоспаду Шипіт.

Читати далі
09.09.2021

гірськолижний курорт МиговоМигово - зовсім молодий, проте вже популярний курорт. Розташований він на висоті 500 м над рівнем моря.

Уявіть собі підніжжя мальовничих вершин буковинських Карпат Кічера та Стіжок, неподалік від урочища Солонець. Останнє здавна відоме своїми джерелами цілющих мінеральних вод.

Читати далі
21.36.2021

 

знижка від Т А СмайлВідпочивайте активно разом з нами!

Знижка 150 грн. кожному туристу.

Читати далі
05.42.2021

Наші улюблені смайлики.чорна пятниця

 

Чорна П'ятниця - головний розпродаж року, і ми теж підготували для вас знижки.

Читати далі
15.23.2021

 Залізний Порт - це невеличке курортне селище на березі Чорного моря. Воно розташоване в Голопристанському районі Херсонської області. Попри те, що це невелике село тут великий асортимент готелів та розваг на будь-який смак.

Неподалік Залізного порту знаходиться  Чорноморський біосферний заповідник.

Читати далі
29.07.2021

А Ви знали, що Лазурне раніше називалось Софіївка і було засновано французом Вільгельмом Рувьє? Він назвав селище на ім’я своєї дочки Софіїї. Сучасну назву селище отримало тільки в кінці 1975 року. Зараз Лазурне - це селище міського типу з невеликою, але розвинутою інфраструктурою.

Що Ви можете подивитись біля самого Лазурного:

Читати далі
29.21.2021

Затока УкраїнаЗатока - курорт на березі Чорного моря в Одеській області, розташований на Кароліно-Будакській косі. З однієї сторони Вас очікує чудове Чорне море, а з іншої сторони коси розташований лиман. В центральній частині Затоки є чудова набережна з парком атракціонів, широким вибором кафе та ресторанів. На пляжі Вам запропонують водні розваги для дітей і дорослих.

Читати далі
09.48.2021

Ворохта Гірськолижній комплекс "Ворохта" розташований на висоті 850 метрів над рівнем моря, вздовж річки Прут. В чотирьохста метрах від центра селища Ворохта. Комплекс "Ворохта" включає в себе три витяга: 1-й бугельний підйомник протяжністю 500 метрів, з середнім рівнем важкості гірськолижньої траси; 

Читати далі
x