Гірськолижний комплекс Драгобрат
09 лютого, 2021

Гірськолижний комплекс Драгобрат

ДрагобратДрагобрат - найвищий гірськолижний курорт України

Драгобрат у списку гірськолижні курорти України є найвисокогірнішим. А якби складати рейтинг найкрасивіші гірськолижні курорти України, він посів би перше місце.

Розташований на висоті 1400 м над рівнем моря на стику хвойних лісів та зони альпійських лук. Драгобрат розташований біля підніжжя гори Стог у районі гірського масиву Близнюки.

Драгобрат сміливо може похвалитися красою унікальної карпатської природи. До того ж його відрізаність від навколишніх міст і сіл дає можливість відвідувачам сповна насолодитися гірським відпочинком у горах.

До залізниці звідси - 12 км. Найближчий населений пункт - селище Ясиня, розташоване за 18 км від курорту. Такий відрив від цивілізації гарантує ідеальний відпочинок на лоні природи.

Курорт оточений горами у формі підкови, що забезпечує головну принаду Драгобрату - сніг не сходить довгий час, а кататися тут можна цілих 7 місяців на рік із листопада по травень.

У Драгобраті ви гарантовано кататиметеся на 1,5-метровому шарі снігу. Крім катання, здійсніть пішохідну екскурсію до 8-метрового Драгобратського водоспаду.

 

Траси та підйомники у Драгобраті

На курорті Драгобрат облаштовані траси різної складності. Крім того, тут є траси міжнародного класу для фрістайлу. Загальна довжина трас - понад 10 км.

Тут ефективно працюють підйомники. Щоб піднятися на гору, ви чекатимете в черзі не більше 10-15 хвилин.

1 підйом на підйомниках "Драгобрат-1" та "Драгобрат-2" коштуватиме 305 грн., 10 підйомів - 300 грн. Взяти напрокат лижі або сноуборд на курорті Драгобрат обійдеться в 100 грн.

карта лижних трас на Драгобраті

Проживання та харчування у Драгобраті

Найдешевше житло у приватному секторі на курорті Драгобрат коштуватиме 200 грн.

Середня ціна страви в ресторанах - від 60 грн. На горі також розташоване знамените кафе "Курятня". Всього за кілька метрів від траси й підйомників можете зігрітися смачним глінтвейном та щось перекусити.

Як доїхати до Драгобрату

З Київа, Житомира, Новограда, Ровно Ви з легкістю доїдете до Ясені з ТА "Смайл"

Курорт Драгобрат розташований за 9 км від автостради Ужгород - Івано-Франківськ. Найближчий аеропорт - у місті Івано-Франківськ (125 км).

Також ви можете доїхати поїздом до Івано-Франківська або Чернівців, далі - регулярними автобусними рейсами до смт. Ясиня.

З Ясині до бази можна доїхати лише на транспорті підвищеної прохідності: ГАЗ-66 і УАЗ. Тут уже місцеві жителі допоможуть вам дістатися на гору.

x