Гірськолижний курорт Буковель
09 лютого, 2021

Гірськолижний курорт Буковель

Буковель вже став брендом. Цей елітний курорт розташований на висоті 900 м над рівнем моря в оточенні трьох гір.

У Буковелі сніг тане швидко, проте сучасні снігові гармати допомагають підтримувати комфортні умови для катання.

 

Покататися на лижах тут можна з грудня по квітень. Цього року курорт відкриває нові дитячі майданчики, а також вводить в експлуатацію мультиліфти й ескалаторні доріжки біля підйомників.

Майте на увазі, що Буковель належить до досить дорогих курортів України: прокат спорядження, проживання, харчування на 20-30% дорожчі, ніж у менш розкручених місцях.

Такі гірськолижні курорти України, як Буковель, часто пропонують безліч знижок на ті ж абонементи на підйомник - слідкуйте за ними на офіційному сайті курорту.

Траси, підйомники в Буковелі

На цьому курорті 75 км трас усіх рівнів складності (найдовша з них - 2106 м). До ваших послуг 67 спусків та 17 підйомників. Будьте готовими у вихідні та в період святкових днів до великої кількості відвідувачів. У такий час у черзі на підйомники чекатимете до 30 хвилин.

 

Вартість підйомників від 980 грн. за день. Прокат лиж та сноуборду обійдеться вам у 200 грн. за день. Буковель пропонує також нічне катання. 

 

Проживання та харчування в Буковелі

У Буковелі є безліч ресторанів із національною кухнею, колиб, піцерій та кав'ярень. 

 

Як доїхати до Буковеля

З Київа, Житомира, Новограда, Дубно Рівного Ви з легкістю доїдете за допомогою ТА "Смайл"

 

Можна поїздом доїхати до Чернівців, Івано-Франківська, Львова, Тернополя, а звідти до Буковеля автобусом або на власному авто.

x