Залізний Порт
15 квітня, 2021

Залізний Порт

 Залізний Порт - це невеличке курортне селище на березі Чорного моря. Воно розташоване в Голопристанському районі Херсонської області. Попри те, що це невелике село тут великий асортимент готелів та розваг на будь-який смак.

Неподалік Залізного порту знаходиться  Чорноморський біосферний заповідник.

Фауна заповіднику налічує 3500 видів тварин, багато з яких занесені до Червоної книги України. На території заповіднику проводять екскурсії.

Ще одне цікаве і мало відоме місце поблизу Залізного Порту-гейзер «Гарячий ключ». Термальне джерело має лікувальні властивості і буде в нагоді для людей з проблемами:

-щитовидної залози;

-нервової системи;

- суглобів;

-дихальних шляхів.

Температура води зі свердловини досягає 65 градусів , в басейні вона трохи нижча 40-45 градусів. Біля басейну оснащені кабінки для переодягання. Розташований гейзер в с. Облоі в 15км від Залізного Порту. Вартість вхідного квитка 100грн.

В самому Залізному Порті Ви можете відвідати аквапарк, лунопарк, дискотеки, кафе та ресторани. Вам запропонують великий вибір екскурсій та водних атракціонів. Але основною цінністю Залізного Порту є звісно Чорне море, а воно тут чудове!

x