Мигово гірськолижний курорт
09 лютого, 2021

Мигово гірськолижний курорт

гірськолижний курорт МиговоМигово - зовсім молодий, проте вже популярний курорт. Розташований він на висоті 500 м над рівнем моря.

Уявіть собі підніжжя мальовничих вершин буковинських Карпат Кічера та Стіжок, неподалік від урочища Солонець. Останнє здавна відоме своїми джерелами цілющих мінеральних вод.

Завдяки такому розташуванню і природним умовам сніг тут випадає рано, у великій кількості й тримається з грудня до березня.

 

Усі гірськолижні курорти України мають якусь свою родзинку. Мигово - дуже гарно спланований курорт. Його родзинка - компактне розташування, що дозволяє швидко курсувати між готелями, підйомниками й закладами харчування.

 

У Мигово - багато варіантів трас, багато снігу, що доповнюється мальовничою буковинською природою.

Головна фішка курорту - конверсійні гусеничні транспортери. На них вас доставлять у будь-яке мальовниче місце, куди не може заїхати жоден автомобіль. Кожна вершина українських Карпат буде для вас особливо близькою.

Мигово гірськолижний курорт

Траси й підйомники в Мигово

Загальна протяжність трас у Мигово - понад 3300 м. На схилі гори Мала Кічера є два спуски. Там є відмежована траса для початківців та окрема траса для сноубордистів - 150 м.

Також є сертифіковані спуски, траси слалому, що використовуються для змагань національного й міжнародного рівнів.
На курорті Мигово можна покататися вночі. Обійдеться вам таке задоволення у 120 грн. Ціна за підйом у будень - 5,5 грн., у вихідний - 6,5., у святкові дні - 7,5 грн.

Прокат лиж у високий сезон коштуватиме 90 грн. за день, у низький - 80 грн. Ціна оренди сноуборда - від 80 до 100 грн.

Дітям до 12 років знижка - 50%. На курорті Мигово є льодовий майданчик під відкритим небом. Година катання тут коштуватиме вам 50 грн.

Проживання й харчування в Мигово

Готелі в Мигово обійдуться вам від 200 грн. Проте можете орендувати кімнату у приватному секторі в самому селі. Це буде дешевше.

Комплексне триразове харчування обійдеться у 110 грн.

Як доїхати до Мигово

Мигово розташоване за 60 км від Чернівців. У Чернівцях із центрального автовокзалу прямують маршрутки до Мигово.

В дорозі - 1 година, ціна - 15 грн. Або ж можете доїхати будь-якими маршрутками, що йдуть на Берегомет та Вижницю. Попросити зупинити в Мигово, а до курорту дійти пішки або впіймати попутку - і за кілька хвилин ви на місці.

x