Лазурне
29 квітня, 2021

Лазурне

А Ви знали, що Лазурне раніше називалось Софіївка і було засновано французом Вільгельмом Рувьє? Він назвав селище на ім’я своєї дочки Софіїї. Сучасну назву селище отримало тільки в кінці 1975 року. Зараз Лазурне - це селище міського типу з невеликою, але розвинутою інфраструктурою.

Що Ви можете подивитись біля самого Лазурного:

- Устричне озеро. Свою назву озеро отримало за рахунок вирощування устриць сім’єю В.Рувье. Також в ньому добували рожеву сіль. Зараз тут знаходиться дикий пляж, на котрому можна відпочивати та милуватися неймовірними видами.

- Коса-острів Джарилгач. Вона є лінією розмежування Херсонської області та Криму у Чорному морі. Крім звичайного пляжного відпочинку тут є змога спробувати себе у віндсерфінгу та прийняти лікувальні грязьові ванни.

- Залишки Збур’ївської фортеці.

- Чорноморський біосферний заповідник. Знаходиться неподалік Залізного Порту.

- Скадовськ. Відстань від Лазурного до районного центру лише 30 км  і тому без будь-яких перешкод Ви разом з дітьми можете відвідати дельфінарій і аквапарк у Скадовську.

В самому Лазурному Вам також буде цікаво – водні атракціони на будь-який смак та вік, місцевий лунопарк. Уздовж моря знаходиться багато кафе та ресторанів.

Свою популярність серед відпочиваючих Лазурне отримало за рахунок широкого піщаного пляжу білого кольору. Вхід в море пологий, не глибокий, за рахунок чого вода біля берега прогрівається досить швидко. Всі ці нюанси роблять Лазурне ідеальним варіантом для відпочинку з дітьми.

x