X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Драгобрат у списку гірськолижні курорти України є найвисокогірнішим. А якби складати рейтинг найкрасивіші гірськолижні курорти України, він посів би перше місце.

Розташований на висоті 1400 м над рівнем моря на стику хвойних лісів та зони альпійських лук. Драгобрат розташований біля підніжжя гори Стог у районі гірського масиву Близнюки.

Драгобрат сміливо може похвалитися красою унікальної карпатської природи. До того ж його відрізаність від навколишніх міст і сіл дає можливість відвідувачам сповна насолодитися гірським відпочинком у горах.

До залізниці звідси - 12 км. Найближчий населений пункт - селище Ясиня, розташоване за 18 км від курорту. Такий відрив від цивілізації гарантує ідеальний відпочинок на лоні природи.

Курорт оточений горами у формі підкови, що забезпечує головну принаду Драгобрату - сніг не сходить довгий час, а кататися тут можна цілих 7 місяців на рік із листопада по травень.

У Драгобраті ви гарантовано кататиметеся на 1,5-метровому шарі снігу. Крім катання, здійсніть пішохідну екскурсію до 8-метрового Драгобратського водоспаду.

Горнолыжные курорты Украины, Драгобрат

Траси та підйомники у Драгобраті

На курорті Драгобрат облаштовані траси різної складності. Крім того, тут є траси міжнародного класу для фрістайлу. Загальна довжина трас - понад 10 км.

Тут ефективно працюють підйомники. Щоб піднятися на гору, ви чекатимете в черзі не більше 10-15 хвилин.

1 підйом на підйомниках "Драгобрат-1" та "Драгобрат-2" коштуватиме 15 грн., 10 підйомів - 90 грн. Взяти напрокат лижі або сноуборд на курорті Драгобрат обійдеться в 50 грн.

Проживання та харчування у Драгобраті

Найдешевше житло у приватному секторі на курорті Драгобрат коштуватиме 100 грн.

Середня ціна страви в ресторанах - від 40 грн. На горі також розташоване знамените кафе "Курятня". Всього за кілька метрів від траси й підйомників можете зігрітися смачним глінтвейном та щось перекусити.

Як доїхати до Драгобрату

З Київа, Житомира, Новограда, Ровно Ви з легкістю доїдете до Ясені з ТА "Смайл"

Курорт Драгобрат розташований за 9 км від автостради Ужгород - Івано-Франківськ. Найближчий аеропорт - у місті Івано-Франківськ (125 км).

Також ви можете доїхати поїздом до Івано-Франківська або Чернівців, далі - регулярними автобусними рейсами до смт. Ясиня.

З Ясині до бази можна доїхати лише на транспорті підвищеної прохідності: ГАЗ-66 і УАЗ. Тут уже місцеві жителі допоможуть вам дістатися на гору.

Горнолыжные курорты Украины, Драгобрат

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс