X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Курорт Пилипець уже довгий час є улюбленим для лижників і сноубордистів. Тут красиві гірські пейзажі, а кожен турист знайде трасу на свій смак.

Розташований Пилипець у одному із найбільших сіл Міжгір'я на висоті 700-750 м на берегах гірської річки. Пилипець є відправною точкою для екскурсій до мальовничого водоспаду Шипіт.

Багато з відвідувачів полюбляють позатрасове катання. Сніг тут зазвичай лежить із середини грудня і тримається аж до квітня.

Траси й підйомники в Пилипці

Найбільша кількість трас - на горі Гимба, їхня протяжність - понад 20 км. Найдовша із них - 6 км. А також 4 траси на горі Жид Магура, найдовша - 1500 м. Усі траси обладнані підйомниками.

Підйом на бугельному підйомнику коштує 5 грн., на крісельному - 15 грн. Абонемент на крісельний підйомник обійдеться у 150 грн. за день.

Узяти сноуборд або лижі напрокат коштуватиме 70 грн. Також можна кататися вночі на 400-метровому бугельному підйомнику готелю "Затишок".

Горнолыжные курорты Украины, Пилипец

Проживання й харчування в Пилипці

У Пилипці достатньо комфортних апартаментів для проживання. В багатьох будиночках є сауни. Проживання тут коштуватиме від 100 грн., а у приватному секторі з харчуванням до 300 грн.

У радіусі 10-20 км від Пилипця є бази відпочинку, працівники яких на своєму автотранспорті можуть довезти вас до підйомників та гірськолижних трас.

Головна страва в місцевих ресторанах коштуватиме близько 30 грн. Крім того, на горі Гимба є кав'ярня біля верхньої станції двомісного крісельного підйомника, а також на горі Жид Магура біля підйомника "Магура".

Як доїхати до Пилипця

Мальовничий Пилипець розташувався за 190 км від Львова та 135 км від Ужгорода. Доїхати можна поїздами Львів - Мукачево та Київ - Чоп.

Горнолыжные курорты Украины, Пилипец

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс