X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

   

 Житомир - Луцьк – Дубно – Тараканів – Клевань - Житомир

Виїзди: 07.11.2020

Програма туру:

06:15 збір групи в м. Житомир (пл. Перемоги біля танку).

06:30 виїзд із Житомира.

9:30 прибуття у с. Клевань «Тунелю кохання» 

Тунель Кохання являє собою ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель, розташований на відрізку залізничної колії, якою регулярно ходить поїзд від селища Клевань до місцевого заводу, обламуючи на своєму шляху зростаючі гілки. Саме завдяки поїзду тунель набуває точної арочної форми. Існують різні повір'я щодо магічної дії цього тунелю. Кажуть, що закохані можуть загадувати будь-яке бажання, і якщо кохання справжне, то воно обов'язково здійсниться. Переважна більшість туристів залишаються задоволені та вражені побаченим. Адже за невеликий проміжок часу «Тунель кохання» став найромантичнішим місцем України, і відомий у всьому світі.

  

  

10:30 відправлення в м. Луцьк

11:30 прибуття в м. Луцьк, екскурсія Замком "Любарта", невелика прогулянка містом.

Вільний час.

 

14:30 відвідування Дубенського замку.

Стіни Дубенського замку стали свідками багатьох історичних подій і нині зберігають пам’ять про відомих особистостей, які свого часу тут жили та гостювали. Упродовж кількох століть замок жодного разу не був узятий приступом чи штурмом завдяки тому, що він мав вигідну в стратегічному плані територію: підступи до нього захищала річка Іква та заболочена долина. 1492 рік офіційно вважається датою його спорудження.

Під час ворожих нападів місцеві жителі зі своїм майном ховалися у прокладених широких кам'яних підземних тунелях замку, які були розташовані під його мурами. Невеличкий відсоток підземних тунелів можна побачити й сьогодні. У XVI ст. на озброєнні замку було 73 гармати. Арсенал постійно поповнювався за рахунок власної ливарної майстерні. Значні збитки замку було завдано у роки Другої світової війни, багато архітектурних споруд було страчено, але замок і нині вражає погляд відвідувачів, незважаючи на кількість руйнувань та перебудов.

   

17:00 відвідування Тараканівського форту. Ексклюзивом Волині по праву можна вважати Тараканівський (Дубенський) форт - зразок військово-інженерного мистецтва російської фортифікаційної школи кінця ХІХ століття.

Це бетонно-земляне укріплення, виконане із застосуванням цегли та чавунних деталей, непримітно розмістилося серед лісу в мальовничій місцевості на пагорбі над Іквою. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту. Периметр форту складений зі 105 так званих безпечних казематів і, щоб до них потрапити, треба було подолати подвійну лінію оборонних рубежів. Форт мав численний гарнізон (у казематах форту могло розміщатися 800 осіб) та був добре озброєний (оснащений далекобійними гарматами великого калібру).

  

18:30 виїзд в м. Житомир.

Вартість туру: 600,00 грн.

У вартість туру входить: проїзд в обидва кінці, страховка, супровід по всьому маршруту.

Додатково сплачується: екскурсійне обслуговування 100,00 грн з чоловіка, вхідні квитки, обіди.

*час вказаний орієнтовно

*Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс