Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ясіня, Говерла, Драгобрат, Буковель, Солотвіно, Центр Європи, Косино, Синевір, Мукачево, Берегово...

  

Туристична агенція «Смайл» пропонує Вам поринути в новий тижневий літній відпочинок в Карпатських горах знову і знову... 
Більшість із Вас уже не одноразово користувалися нашими послугами, та відвідали безліч різноманітних турів, але душа справжнього туриста завжди прагне чогось нового та довгоочікуваного, тому ми з радістю пропонуємо Вам новий авторський тур - «Серед гір - маленьке море», в якому Ви зможете не тільки підкорити найвищі точки України, але й поринути у Карпатський водний світ: Солотвино (шматочок мертвого моря), озера Буковеля (найчистіші води України), Косино (термальні води) , який дозволить вам відпочити і тілом і душею.

Виїзд літом в 2020 році: 21.06.2020; 28.06.2020; 05.07.2020; 12.07.2020; 19.07.2020; 26.07.2020; 02.08.2020; 09.08.2020;16.08.2020; 23.08.2020; 30.08.2020;06.09.2020

Программа туру:

День перший:

19:00 збір групи в м. Києві станція метро Житомирська (біля автосалона "ІНФІНІТІ")

19:30 виїд

21:00 збір групи в м. Житомирі на пл. Перемоги

21:30 виїзд 

День другий: 

8:00-9:00 Прибуття в с. Нижні Ворота, розселення в готелі  "Троянда" (номера зі всіма зручностями).

Сніданок виїзд на екскурсію в м. Мукачево

Відвідування замку Паланок 

 

Мукачево було засноване 896 року, йому понад 1115 років. Кожен будинок тут дихає історією, з кожною вулицею Старого міста  пов`язані якісь легенди.
Тут одночасно можна почути угорську, русинську, українську, російську мови та неймовірну кількість незрозумілих на перший погляд слів. Адже за якихось 40-50 км знаходиться Венгрія та Словаччина, а за 80-100 км Румунія і Польща.
Станом на 2011 рік населення Мукачево - 82 000

Відправлення в Берегово та купання в Термальних басейнах "Жаворонок".

та за бажанням відвідування соляних печер. 

Для збільшення фото, натисніть на зображення

Та на завершення нашого дня знову винні підвали з дигустацією вин в Берегово.

Берегівський край з давніх часів відомий своїми винами і обширними виноградниками. Століттями майстри винних справ дбайливо передавали традиції виноробства від батька синові.

“Можете об’їздити всю Європу, але такого захоплюючого, чудового, абсолютно суцільного ряду гір засаджених виноградом ви ніде не побачите, тільки в Берегові, де в довжину більш ніж 50 км стеляться виноградники без єдиного просвіту в їх рядах” (Ласло Хорват “Історія виноробства берегівського краю“).

Разом з винним залом відвідувачі можуть ознайомитися і з нашим винним погребом, вирубаним в скелі гори ще в XVI столітті, довжина якого становить 50 метрів. Наприкінці льоху знаходиться одне з трьох джерел нашого комплексу з кришталево чистою водою.

Дегустація 7-ми видів вина, з екскурсією в льох.

Для збільшення фото, натисніть на зображення

Повернення в готель, вечеря, вільний час.

День третій:

Сніданок, виїзд в м. Ужгород 

по дорозі зупинка та екскурсія по палацу- садиби "Замок Шенборнів"

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

12:00 прибуття в Ужгород .

На перехрестях українського, угорського та словацького кордонів розкинувся Ужгород – столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто із славетним історичним корінням – адже бере свій початок ще в ІХ сторіччі , дуже довго було у володінні угорської корони і величалося Унгваром. Ми допоможемо Вам відкрити для себе таємничі величі і могутності казкового міста Ужгород.Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся мальовничими провулками старовинного міста.

 

Час на обід

Відвідування музею-корчми деца у Нотаря. Корчма-музей «Деца у нотаря» є місцевою визначною пам'яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов'язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом закладу «Деца у нотаря» . Це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків Кожен зал оформлений по-різному і тільки одне об'єднує всі приміщення - .. це гумор і сатира Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором.

 

 

Купання в термальних басейнах "Золота Гора".

"Золота Гора" - це великий готельний комплекс одразу за Ужгородом. До Ваших послуг 5 басейнів- 3 термальних , дитячий та джакузі. По хімічному складу та температурі води відносяться до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації. 

Повернення в готель, вечеря, вільний час.

День четвертий:

Сніданок. Виселення з номерів

Відправлення на ще одну перлину Закарпаття о. Синевір

Синевір  — найбільше озеро Українських Карпат. Розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, в гірському масиві Внутрішні Ґорґани. Входить до складу Національного природного парку «Синевир».

 

Синевіир вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевір» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 24 м.

Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.

 

Відправлення в Солотвино.

купання в солоних озерах м.Солотвино.

Джерела в Солотвино - Кусочок Мертвого моря, яке дуже сприятливо впливає на шкіру людини, а грязі за вдяки своїм лікувальним властивостям не поступаються грязям Мертвого моря. Вода в озері в декілька разів солоніше за морську воду. Концентрація солі приблизно 200 грам на літр води. Щільність води настільки велика, що людина не тоне.

    

Зупинка на 30 хв. в географічному центрі Європи, музей колиба 

  

Переїзд в с. Ясіня розселення туристів в приватні котеджі та міні-готелі.

\

Для збільшення фото натисніть на зображення

Міні-готель "У Міши" (2-х, 3-х, місні номера зі зручностями).

Для збільшення фото натисніть на зображення

Міні-готель "Садиба у Ірини" (2-х, 3-х, 4-х місні номера звичайні та зі зручностями).

Для збільшення фото натисніть на зображення

Повернення в готель, вечеря, вільний час.

День п'ятий:

Сніданок.

Збір групи та виїзд в Буковель, по бажанню ви може відвідати:

- Купання в озерах Буковеля;

- Кінні прогулянки;

- Квадротури;

- Розваги для дітей;

- Spa центр "VODA"

- ФлайСерф, гідроцикли, водні лижі, 

- Скалодром, Екстрім парк;

- Рибалка;

- Підйом на панарамному підйомнику;

- Сувенірні магазини;

  

 

 

в 16:00 збір групи 16:30 Відправлення в Ясіня.

На зворотній дорозі, зупинка на Яблунецькому перевелі. Яблунецький перевал - це межа між Івано-Франківською та Закарпатською областями.

Відвідування сувенірного ринку, та фотографування біля найбільшого деревяного тризубу в Україні.

 

Повернення в Ясіня.

Вечеря. Вільний час. (За бажанням Баня, сауна гуцульський чан...)

День шостий:

9:00 сніданок

Покорення найвищої вершини України - гора Говерла

   

або виїзд на курортний комплекс ДРАГОБРАТ. Підняття, на який здійснюється за допомогою транспорту ГАЗ 66 (Радянські машини підвищеної прохідності).

На середину гори групу вивозять, далі йдемо пішки в супроводі кваліфікованого гіда по чорногірським хребтам та піднімаємося на вершину-гору Близницю, висота якої 1881м над рівнем моря.

  

Також по бажанню є змога покупатися в гірських озерах.

Повернення до бази відпочинку.

18:00 вечеря

Вільний час (баня, чани, шашлик, та ін.)

День сьомий: 

Сніданок.

Звільнення номерів.

Відправлення на ще один насичений вреженнями день уже по Івано-Франківській обл.

Зупинка в Яремче - водоспад "Пробій", ресторан "Гуцульщина", найбільший сувенірний ринок на Гуцульщині.

 

 

Подорож в Маняву, 


 

Відправлення в Житомир-Київ

Вартість туру:

3450,00 грн/люд - виїзд з Житомира, проживання в приватних котеджах (санвузол на поверсі)

3650,00 грн/люд - виїзд з Житомира, проживання в міні готелях (санвузол в кожному номері)

3600,00 грн/люд - виїзд із Києва, проживання в приватних котеджах (санвузол на поверсі)

3800,00 грн/люд - виїзд з Києва, проживання в міні готелях (санвузол в кожному номері)

 

У вартість туру входить: проїзд (Київ - Житомир - Ждіняєво - Ясіня - Житомир - Київ); проживання в вибраній категорії; харчування (6 сніданків, 5 вечерь); трансфер на Буковель, страховка, послуги супроводжуючого.

Додатково сплачуються: 

- підйом на г. Говерла 400грн.,

- транспортно-екскурсійні послуги в Ужгород 200грн.

- транспортно-екскурсійні послуги Берегово 100грн.

- транспортно-екскурсійні послуги в Синевір-Солотвино 150грн.;

вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, сувеніри, обіди.

*Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс