Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Незабаром вже 14 лютого, День всіх Закоханих або День Святого Валентина. І ми знову починаємо планувати як привітати свого коханого чи кохану: цукерками, квітами чи особливим подарунком...

 Туристична агенція «СМАЙЛ» пропонує Вам подарувати своїм коханим незабутній відпочинок в Карпатах з відвідуванням цікавих екскурсій або відчути заряд адреналіну, катаючись на лижах по схилам гірськолижного курорту Буковель, або Драгобрат.

Валентинки, маленькі крилаті купідончики з дитячими посмішками у вітринах магазинів, червоні троянди та повітряні кульки у вигляді сердечок і листівочки з написом «Я тебе кохаю!»... Кожен із нас ставиться до цього свята по-своєму. Хтось вважає, що для прояву своїх почуттів зовсім необов´язково було вигадувати якесь свято. Для когось – це привід для знайомства. Хтось вірить у нього по-справжньому, хтось - ні. Так чи інакше, хочемо ми цього чи ні, але це свято існує вже багато століть.


Та небагато хто з нас замислюються про історію виникнення самого свята.

Про Валентина, чиє ім’я лягло в основу назви цього свята, відомо небагато. Кажуть, що він жив у III столітті н.е., в римському місті Терні. Говорять, що він був простим християнським священиком, інші легенди зводять його в ранг єпископа. За сукупністю даних можна з достатньою впевненістю припустити, що Валентин був відносно молодий, гарний собою, добрий і чуйний.

Час життя і діяльності Валентина збігався з часом правління римського імператора Клавдія II, для якого військова доблесть прославлених римських легіонів була найважливішою за все, тому він і не дуже жалував християн. Для збереження військового духу імператор видав указ, що забороняє легіонерам одружуватися, бо вступивши у шлюб занадто багато часу вони проводять в сім´ї і зайняті думками не про благо імперії і військову доблесть.

Молодий християнський священик Валентин, не боячись імператорського гніву,  продовжував таємно вінчати закоханих легіонерів. Згодом його заступництво закоханим простиралося ще далі - він мирив посварених, писав любовні листи за недорікуватих і тупуватих вояків, дарував молодим парам квіти.

Зберігати це все у таємниці було неможливо, бо Римська імперія славилася своєю повагою до законів. Тому наприкінці 269 року н.е. Валентин був узятий під варту, а незабаром був підписаний указ про його страту.

Навіть останні дні життя Валентина оповиті романтичними легендами. Згідно з ними, в нього закохалася сліпа дочка тюремника. Валентин, як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою (13 лютого) прислав їй зворушливий лист. За іншою версією, Валентин сам закохався в прекрасну дівчину, та ще, користуючись своїми медичними знаннями, в очікуванні страти вилікував її від сліпоти.

Правда це чи ні, ми не знаємо і вже ніколи не дізнаємося. Але одне відомо точно - молодий християнський священик дійсно загинув в ім´я Любові. І цієї Любові було йому відпущено багато на одне його коротке життя - любов до Бога, любов до прекрасної дівчини, любов до людей взагалі, яким він допомагав і як священик, і як лікар, і як просто прекрасна людина з величезною душею, яка творить добро.

Не дивно, що про Валентина не забули й обрали заступником Усіх Закоханих. Як християнський мученик, що постраждав за віру, він був канонізований католицькою церквою. Масово 14 лютого як День святого Валентина і як День всіх закоханих в Європі святкується з XIII століття, а в Америці — з 1777 року. В Україні - з 1991 року. На даний момент День Святого Валентина вважається світським святом і до релігії не має жодного відношення.

Чекаємо на Вас в нашому офісі за адресою, або свя інформація по телефонам 063-336-40-48; 097-117-00-92; 095-354-67-66; 46-87-10

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс