Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Туристична агенція «СМАЙЛ» бажає Вам вдалого та приємного відпочинку!


Пропонуємо Вам ознайомитись із основними правилами та рекомендаціями для туристів, що подорожують автобусом:

Автобусные(екскурсійні) туры – це подорож туристів до країн або місцевостей, що відмінні від їхнього постійного місця проживання в яких основним засобом пересування виступає транспорт (автобус), який надає фірма для здійснення тієї чи іншої подорожі.

 

1.ПОСАДКА:

1.1.Приходьте на посадку завчасно, мінімум за 20хв. до відправлення автобусу.

1.2.Посадка в автобус здійснюється керівником групи строго по заздалегідь підтвердженим посадковим місцям.
1.3.Керівником враховані всі Ваші попередні заявки, стосовно Вашого розміщення в салоні автобусу.

1.4.У разі Вашого запізнення на посадку просимо проінформувати менеджера або керівника як можна скоріше про орієнтовний час прибуття на місце посадки для подальшої координації дій. Перед кожним виїздом ми робимо інфолисти з інформацією по туру: номером автобуса, телефонами керівників туру, часу та місці збору... Інформація розміщена в розділі Інфолисти

1.5.Пам’ятайте, що за всі НАСЛІДКИ ЗАПІЗНЕННЯ на вказаний час ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСЕ ТУРИСТ, і кошти за невикористаний переїзд та за втрачені дні відпочинку в разі запізнення НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

2.АВТОБУС:

2.1.Враховуючи, що автобусные туры – це захід груповий, то поруч з Вами будуть знаходитися люди, які будуть Вам не знайомі (принаймі на початку туру). Тому наполегливо рекомендуємо поводити себе взаємовічливо з іншими учасниками туру.

2.2.Під час поїздки КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: палити, вживати спиртні напої, продукти харчування, які мають специфічний запах або можуть зіпсуватись, розлитись, протекти, зіпсувати ваші речі або салон автобусу, користуватись різким парфюмом, голосно розмовляти та пересуватись по салону під час руху автобусу.

2.3.Кожних 3 - 4 години будуть організовані санітарні зупинки, де буде можливість перекусити та придбати гарячі напої в кафе, заправках і т.д.

Зупинки автобусного туру попередньо розраховані по програмі і здійснюються лише у передбачених для цього місцях (крім екстрених випадків).

Про місце, час і тривалість санітарних зупинок завчасно повідомляє керівник групи.

Перед відправленням автобусу з кожної стоянки просимо Вас зайняти своє місце, тим самим звільнивши прохід по салону. Це дозволить швидше переконатися в присутності всіх туристів та прискорить виїзд.

2.4.Регулювання кондиціонера в режимі обігріву або охолодження здійснюється через керівника водіями автобуса (так, як система потоку повітря загальна, враховуються інтереси і побажання більшості туристів).

2.5.Підтримуючи чистоту і порядок в автобусі, Ви не тільки робите свою подорож комфортною, але і висловлюєте свою повагу до роботи водіїв та інших учасників туру.

2.6.Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено. Автобус слідує чітко за вказаним маршрутом.

 

3.ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА:

3.1.Слідуючи програмі автобусного (екскурсійого) туру, за досить короткий час Вам доведеться побачити дуже багато чого. Тому, уважно вивчайте програму туру, щоб потім не шкодувати про те, що Ви не змогли за відведений час побачити все, що бажали. Зверніть увагу, що подібні тури дуже динамічні. Людям, які віддають перевагу пасивному виду відпочинку, такий вид туризму не бажаний.

3.2.Подання інформації гідами, вірніше її сприйняття, залежить від Ваших індивідуальних переваг і підготовки. Якщо Вам не подобається манера ведення екскурсії конкретним гідом, це не означає, що інші учасники туру дотримуються тієї ж думки. Звичайно, бувають винятки, коли через низьку кваліфікацію гіда, вся група висловлює незадоволення. Таких гідів, як правило, відразу змінюють.

4.КЕРІВНИК ГРУПИ:

4.1.Супроводжуючий групи – це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми автобусного туру.

4.2.В обов’язки супроводжуючого входить:

-       забезпечення виконання програми туру;

-       контроль за кількісним складом;

-       інформування туристів про час і місце збору та від’їзду;

-       розселення в готелях по маршруту;

-       забезпечення туристів загальною інформацією;

-       взаємодія з гідами на маршруті і контроль виконання екскурсійної програми;

-       взаємодія з водіями;

-       контроль за дисципліною і правилами поведінки туристів на маршруті.

4.3.Основна задача супроводжуючого – вчасно та комфортно довезти Вас до місця Вашого відпочинку. Уважно слідкуйте за його оголошеннями, чітко виконуйте його вказівки, при потребі задавайте запитання та просіть про допомогу.

4.4.Супроводжуючий перебуває разом із групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, пріорітетом в діях супроводжуючого є робота з туристами і дотримання програми туру. Супроводжуючий продовжує роботу навіть у випадку неявки когось із туристів до місця збору або від’їзду групи. При настанні страхового випадку чи при втраті документів або речей туриста чи інших обставин, при яких окремий турист не може продовжувати подорож у складі групи, супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, але може покинути її тільки в тому випадку, якщо відсутність супроводжуючого на маршруті не шкодить інтересам групи чи не загрожує зміною програми.

4.5.Інформація супроводжуючого про ресторани, бари та інші заклади носить виключно рекомендаційний характер. 

4.6.Супроводжуючий не займається організацією будь-яких видів покупок і не є екскурсоводом.

 

5.РЕЧІ:

5.1.Незважаючи на термін Вашої поїздки, обов'язково візьміть в дорогу хоча б одну теплу річ (куртку або светр), теплі шкарпетки, парасольку чи плащ-дощовик. Якщо у Вашому турі передбачено відвідування аквапарків (басейнів, термальних купалень, готелі з басейнами), відпочинок на морі, візьміть з собою купальник, пляжний рушник, гумові тапочки.

Насамперед, одяг має бути комфортним та зручним, краще з декількох шарів - щоб можна було легко роздягтися в автобусі і одягнутися тепліше при виході на екскурсії. Взуття для пішохідних екскурсій повинне бути максимально зручним, без каблуків і бажано непромокаюче.

Якщо Ви плануєте відвідувати концерти або вечірні шоу, подбайте про те, щоб Ваш одяг виглядав відповідно. Наполегливо рекомендуємо мати головний убір від сонця в літніх турах!

 

6.КОРИСНІ ПОРАДИ:

6.1.Рекомендуємо ретельно обдумати список речей, які необхідно взяти із собою (камеру та/або фотоапарат; зарядні пристрої для Вашої техніки; лікарські засоби, які можуть стати Вам у нагоді (при наявності хронічних захворювань), тощо).

6.2.Візьміть із собою документ, який засвідчує особу (паспорт, водійські права, тощо).

6.3.Просимо надавати Ваш актуальний мобільный телефон, який буде з Вами під час поїздки.

6.4.Рекомендуємо завжди мати із собою номер телефону керівника групи. Якщо Ви заблукали, краще дійти до найближчого перехрестя, щоб визначити які вулиці тут перетинаються. Сміливо запитуйте дорогу у перехожих.

6.5.Пошкоджене майно (в готелі, автобусі і т. д.) оплачується додатково, виходячи з суми нанесеної шкоди. Якщо Ви помітили поломку або пошкодження в готелі, автобусі і т.д., просимо одразу повідомити керівника групи.

6.6.Ваші особисті речі знаходяться під Вашою відповідальністю. НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ гроші і цінні речі в автобусі під час зупинок і на ніч.

 

Також ТА «СМАЙЛ» рекомендує Вам запастися терпінням, зберігати спокій у будь якому випадку і ні в якому разі не залишайте вдома ГАРНИЙ НАСТРІЙ, який власне і є запорукою вдалого відпочинку!

 

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс