Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

 

Батьки, дідусі й бабусі, сусіди й друзі стрункими рядами проходять по центральних вулицях міста, у так званій «демонстрації»: блакитне небо, свіжа зелень трави й дерев, грона різнобарвних куль, прапори та величезні штучні квіти. Потім прогулянка парком: морозиво, атракціони, газована вода та солодка вата, а вдома святково накритий стіл і відчуття свята! Ніхто нікуди не поспішає, тому що вихідних аж два: 1 і 2 травня – законне свято всіх трудящих. Для багатьох це яскрава пам’ятка з дитинства.

 

Наприклад, у країнах, куди ми з вами їздимо на моря (Турція, Іспанія, Єгипет та інші країни), відзначають 1 травня як день відкриття сезону для відпочиваючих. Саме 1 травня вони приймають своїх перших відпочиваючих.

 

А от як і звідки взялось поняття «Міжнародний день солідарності», про це далі…

 

1 травня 1886 року американські робітники організували страйк із вимогою 8-годинного робочого дня. Страйк і демонстрація закінчилися кровопролитним зіткненням з поліцією. У липні 1889 року Паризький конгрес II Інтернаціоналу в пам'ять про виступ робітників Чикаго прийняв рішення про проведення 1 травня щорічних демонстрацій. Уперше день міжнародної солідарності трудящих був відзначений у 1890 році в Австро-Угорщині, Бельгії, Німеччині, Данії, Іспанії, Італії, США, Норвегії, Франції, Швеції і деяких інших країнах.

Довгий час Першотравень був символом революції, непримиренної класової боротьби. У СРСР Першотравень довгі роки був основним державним святом. 1 травня 1990 року керівництво Радянського Союзу і КПРС востаннє піднялося на трибуну Мавзолею для проведення останньої офіційної першотравневої демонстрації. У світі Першотравень як і раніше відзначається як пролетарське свято, яке й нині має назву «Міжнародний день солідарності».

В останні роки, головною турботою більшості українців у період першотравневих свят стала погода. Хтось традиційно відправляється на шашлик із рідними та друзями у гайки й на галявинки, когось чекають - не дочекаються сади й городи, а хтось ще взимку намітив культурну програму по огляду визначних пам'яток в інших містах або навіть країнах.

 

Користуючись нагодою та враховуючи кількість вихідних днів у травні, яких буде чотири (1,2,3,4 травня) туристична агенція «СМАЙЛ» пропонує Вам цікаві та енергійні тури в Карпати, Закарпаття та Львів, де у Вас буде змога відвідати цікаві історичні об’єкти, замки, музеї, мінеральні джерела, аквапарк або просто прогулятися вечірнім Львовом.

 

Виїзд ввечері 30 квітня!

Повернення вранці 4 травня!

 

З радістю чекаємо Вас в нашому офісі та бажаємо вдалих свят!

 

 

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс