X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

 

Шановні клієнти ТА «Смайл»
Всі ми зачекалися початку нового зимового сезону 2013-2014 року. І вже дуже скоро ми зустрінемося на лижних трасах Драгобрату та Буковелю. Останній не перестає нас приємно дивувати і підготував сюрпризи до нового сезону:
• В цьому році довжина трас для катання була збільшена до 55 км. 
• Була змінена система висадки з витягів №1R та №2R, що полегшило виїзд на траси.
• Для новачків з верхньої станції витягу №1R була створена нова траса 1Е, вона проходить між трасами 2А, 1А та 1В і дає можливість легко дістатись нижньої станції 1R. Довжина траси 2380м, нахил не більше 15%.
• Траса 1С була повністю перебудована, тепер довжина складає 2400м. Початківці без  можуть дістатись до нижньої станції 1R.
• Для новачків зроблений з верхньої станції витягу №8 зробили комфортний та широкий з’їзд до траси 5А це дасть змогу уникнути складні ділянки трас 8С і 8В, а також легко дістатись до витягів №8, №11 і №15.
• Схили 15А та 15D з’єднає нова траса 15Е,її побудують до початку лижного сезону. Початківці тепер легко дістануться нижньої станції витягу №15,  а також об’їдуть складні ділянки схилу.
• Розширили нижню частину витягу №5


Також звернули увагу і на безпеку. Додатково встановили 2 км уловлюючої сітки  та 4 км огороджуючої. Ще в цьому році придбали додаткові снігові гармати, це дозволить за лічені дні вкрити схили снігом, а це значно наблизить початок лижного сезону 2013-2014 року.
Всіх бажаючих відкрити зимовий сезон чекаємо для запису у нас в офісі вул.Київська,37 , 3-й поверх, праве крило. Або звертайтеся за телефонами , вказаними на нашому сайті, а також пишіть на електронну пошту.

Замовити тур

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс