У Закарпатті кожен день ідеальний. То на гору піднятись, то в озера закохатись, то смачненько повечеряти національними стравами з домашньою бринзою,то побачити унікальне цвітіння першоцвітів крокусів в селі Колочава яке вкривається фіолетовим килимом шафранів.
Розселення в приватному готелі "Троянда" (номера зі зручностями)
З відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»:
підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).
Потім Вам надасться можливість побачити унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.
Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів.
Далі відправляємося в с. Колочава. У музеї «Старе село» зацвітає долина крокусів.
Колочавський музей - скасен «Старе село» потопає в фіолетових квітах. Щовесни тут спостерігається унікальне природне явище - масово зацвітає рідкісна рослина – Шафран Гейфелів. Минулого року перші квіти з’явились 22 березня і масово цвістимуть десь до 25 квітня.
Шафран (Крокус) Гейфеля (Crocus heuffelianus Herb) — зникаюча декоративна ранньовесняна рослина. У народі їх називають брандушками, маслянками або серенками.
Наукова назва «Крокус» пов'язана з древньою грецькою міфологією. Греки вважали рослину символом щастя, квіткою Аврори - міфічної богині ранкової зорі.
Крім того, Крокус – своєрідний індикатор родючості ґрунту.
Особливо тяжко доводиться Шафрану неподалік від міст. Старанні збирачі не просто зривають квіти, а виривають рослини разом з бульбоцибулиною, щоб довше не в'янули.
Шафран Гейфелів перебуває на межі зникнення. Його занесено до Червоної книги України. У Колочаві квітка знаходиться під пильним наглядом і бережно охороняється.
На зворотному шляху заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим.
Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!
Відправлення в м. Сойми, дегустація мінеральної води.
Вільний час (за бажанням відвідування сауни). Неподалік від готеля знаходиться форелева ферма, де всі бажаючі зможуть прийняти участь в ловлі риби та засмажити її на вуглях.
Відвідування палацу- садиби "Замок Шенборнів"
Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.
Виїзд в м. Мукачево. Екскурсія по замку «Паланок» - одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.
Виїзд в м. Берегове.
Невід’ємною частиною історії міста Берегово є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів - частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин».
Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина - ось мета цієї екскурсії.
Завершенням цього екскурсійного дня стане відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені п’ять басейнів, три з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).
Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.
7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.
- Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)
- Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)
- Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.
- Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.
- Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.
- Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.
- Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)
Косино – 7 басейнів + 7 саун = 7 задоволень.
Або термальний басейн "Жайворонок".
Відмінний сервіс і низькі ціни приємно здивують кожного відвідувача.
У комплексі є 2 басейни один закритого типу, інший відкритий. У приміщенні з термальним басейном знаходяться, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням.
В основному басейні температура води - 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів.
Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.
Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).
Зупинка у с. Білосовиці.
Відвідаємо приватну сироварню з одноіменною назвою. Тут за допомогою сучасного обладнання виготовляють кілька сортів сиру за швейцарською технологією, переробляючи екологічно чисте молоко, яке постачають приватні господарства місцевих селян. Після дегустації всіх вироблених сортів, Ви зможете придбати ті, що сподобалися.
Потім виїзд в м. Львів, вільний час.
Пропонуємо ознайомиться з вечірньою життям цього дивовижного міста, помилуватися його казковою архітектурою. Ви подаруєте собі незабутні враження від відвідування колоритних і вже таких відомих закладів старого міста, як "Криївка", "Антикризова кнайпа", "Під Сіньою Пляшко", "Гасова Лямпа"...
Вартість туру:
+ 500 грн виїзд з Києва.
У вартість туру входить: проїзд (Київ - Житомир - Верхні Ворота - Житомир - Київ); харчування (3 сніданки, 2 вечері); проживання; страховка.
Додатково сплачуються: послуги екскурсовода та транспортні послуги (350 грн за три дні); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти; обіди.
*Для вдалого відпочинку ТА "Смайл" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :).
*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.
с. Верхні Ворота
На першому поверсі магазин, на другому-ресторан.Третій та четвертий поверх номера. Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.
Двоспальне або два односпальних ліжка, шафа для одягу, телевізор; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).