X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Зимовий відпочинок

Проїзд до Буковеля на 3,4 та 7 днів.

   

Детальніше...

Програма для лижників початківців та для любителів більш пасивного відпочинку.

   

Детальніше...

Який варіант обов'язково сподобається нашим любителям активного та насиченого дозвілля? Звичайно це гірськолижні тури, причому які проводяться не в далеких Альпах, а в близьких і рідних Українських Карпатах. І ми, туристична агенція «Смайл», пропонуємо їх Вам і впевнені, що зимовий відпочинок у Карпатах буде просто чудовим – до цього є всі підґрунтя.

В гірськолижні тури зі «Смайл»!

Буковель та інші курорти представлені в нашому каталозі більш ніж повно. Ми намагаємося пропонувати різноманітний відпочинок в Карпатах взимку, щоб він міг максимально відповідати очікуванням і вимогам клієнтів «Смайл». Тому ви можете розраховувати на те, що ми організуємо чудовий зимовий відпочинок в Карпатах. Ми підберемо варіант з відповідним готелем, екскурсійною та спортивною програмою, сценарієм свята.

Українські курорти вражають різноманітністю трас: у них є як складні і довгі схили, розраховані на справжніх майстрів, так і короткі та прямі ділянки для самих маленьких дітей. Карпатські гірськолижні тури – це відмінний і абсолютно безпечний варіант відпочинку для всієї родини.

Зверніть увагу, ви вирушите на курорти на українські землі, які давно славляться своєю гостинністю. Відпочинок в Карпатах взимку дасть можливість ближче познайомитися з добродушними людьми, перейнятися їхніми віковими традиціями і самобутньою культурою.

При цьому, курорти цілком доступні українцям за вартістю, що теж важливо. Гірськолижні автобусні тури в Карпати для кількох людей цілком зможуть вписатися в рамки сімейного бюджету. За насичену подіями і позитивними емоціями поїздку не треба багато платити.

Переваги відпочинку

Незважаючи на порівняно скромну вартість, відпочинок в Карпатах взимку буде дуже цікавим. Різноманітні програми включають в себе не тільки спортивні заходи, але й відвідування численних культурних пам'яток Західної України.

Особливої уваги заслуговує зимовий відпочинок в Карпатах під час свят. Різдво, Новий рік у Буковелі надовго запам'ятають не тільки романтики або діти, але й навіть найзапекліші скептики.

Все це причини, за якими варто вибрати гірськолижний відпочинок в Карпатах. І ми постараємося зробити Вашу поїздку, у всіх відносинах, чудовою.

Відпочинок в Карпатах ціни

 Також ми дбаємо про те, щоб зимовий відпочинок в Карпатах був ще максимально недорогим. Ми заявляємо тільки об'єктивні і від цього порівняно низькі ціни на всі поїздки. Більш того «Смайл» робить клієнтам знижки і спеціальні пропозиції. В результаті поїздка всієї родини на комфортабельний курорт укладається в розумну і досить скромну суму.

«Смайл» працює для того, щоб на високому рівні організовувати ваш відпочинок – замовивши тур ви самі в цьому переконаєтеся.

Зимовий відпочинок в Карпатах – це завжди здорово!

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс