X


Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

Зимовий відпочинок

Програма для лижників початківців та для любителів більш пасивного відпочинку.

  

Детальніше...

Який варіант обов'язково сподобається нашим любителям активного та насиченого дозвілля? Звичайно це гірськолижні тури, причому які проводяться не в далеких Альпах, а в близьких і рідних Українських Карпатах. І ми, туристична агенція «Смайл», пропонуємо їх Вам і впевнені, що зимовий відпочинок у Карпатах буде просто чудовим – до цього є всі підґрунтя.

В гірськолижні тури зі «Смайл»!

Буковель та інші курорти представлені в нашому каталозі більш ніж повно. Ми намагаємося пропонувати різноманітний відпочинок в Карпатах взимку, щоб він міг максимально відповідати очікуванням і вимогам клієнтів «Смайл». Тому ви можете розраховувати на те, що ми організуємо чудовий зимовий відпочинок в Карпатах. Ми підберемо варіант з відповідним готелем, екскурсійною та спортивною програмою, сценарієм свята.

Українські курорти вражають різноманітністю трас: у них є як складні і довгі схили, розраховані на справжніх майстрів, так і короткі та прямі ділянки для самих маленьких дітей. Карпатські гірськолижні тури – це відмінний і абсолютно безпечний варіант відпочинку для всієї родини.

Зверніть увагу, ви вирушите на курорти на українські землі, які давно славляться своєю гостинністю. Відпочинок в Карпатах взимку дасть можливість ближче познайомитися з добродушними людьми, перейнятися їхніми віковими традиціями і самобутньою культурою.

При цьому, курорти цілком доступні українцям за вартістю, що теж важливо. Гірськолижні автобусні тури в Карпати для кількох людей цілком зможуть вписатися в рамки сімейного бюджету. За насичену подіями і позитивними емоціями поїздку не треба багато платити.

Переваги відпочинку

Незважаючи на порівняно скромну вартість, відпочинок в Карпатах взимку буде дуже цікавим. Різноманітні програми включають в себе не тільки спортивні заходи, але й відвідування численних культурних пам'яток Західної України.

Особливої уваги заслуговує зимовий відпочинок в Карпатах під час свят. Різдво, Новий рік у Буковелі надовго запам'ятають не тільки романтики або діти, але й навіть найзапекліші скептики.

Все це причини, за якими варто вибрати гірськолижний відпочинок в Карпатах. І ми постараємося зробити Вашу поїздку, у всіх відносинах, чудовою.

Відпочинок в Карпатах ціни

 Також ми дбаємо про те, щоб зимовий відпочинок в Карпатах був ще максимально недорогим. Ми заявляємо тільки об'єктивні і від цього порівняно низькі ціни на всі поїздки. Більш того «Смайл» робить клієнтам знижки і спеціальні пропозиції. В результаті поїздка всієї родини на комфортабельний курорт укладається в розумну і досить скромну суму.

«Смайл» працює для того, щоб на високому рівні організовувати ваш відпочинок – замовивши тур ви самі в цьому переконаєтеся.

Зимовий відпочинок в Карпатах – це завжди здорово!

Наші клієнти та партнери

Буковель
Час Поїсти
РА
Королівська Бочка
PROпозиція
Челентано
20 хвилин
Купець
ПРО100 Страхування
Інтернет DKS
Dolex
ІНГО Україна
Інтертелеком
Мультиплекс